SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet ford galaxy
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
20 Mars '16
Lloji :
Ford
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
160,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2000
ID e produktit :
117898
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ford galaxy 2.0 benzin kerr familjar
Shum i ruajtun i ardhur nga zvicrra
Postuar nëpërmjet celularit.
Tel - 044290347
Informata rreth publikuesit
Arianit
Kamenicë
044290347
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »