SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shes Pt cruiser 2004
Çmimi :
€3,299.00
Kategoria :
Postuar :
19 Mars '16
Lloji :
Chrysler PT Cruiser
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
2,000,000
Motori (kubik) :
2.40
Viti :
2004
ID e produktit :
117901
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes ose ndrroj. Pt cruiser B&plin Viti 2004 Regjistrim 11muj

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Sadat
Ferizaj
044108340
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »