SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Fiat Bravo viti 1999, 1.6
Çmimi :
€1,250.00
Kategoria :
Postuar :
19 Mars '16
Lloji :
Fiat Bravo
Ngjyra :
Kaltër
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Coupe
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
235,000
Motori (kubik) :
1.60
Viti :
1999
ID e produktit :
117910
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes veturen Fiat Bravo i vitit 1999, 1.6 ne gjendje te rregullt por i paregjistruar. Nr kontaktues 044 817 618 ose 044 197 654. Pres vetem bleres serioz.
Informata rreth publikuesit
Dren
Prishtinë
044 817 618
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »