SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Opel Zafira Cdti
Çmimi :
€6,200.00
Kategoria :
Postuar :
19 Mars '16
Lloji :
Opel Zafira
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
190,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2006
ID e produktit :
117913
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes opel zafira 1.9 Cdti viti Fund 2006 e rexhistruar per her te par ne ks qe 4 muaj ka rexhistrim edhe 8 muaj e ardhur nga Zvicra ne gjendje shum te mir e rujshme jasht ashtu dhe brenda 7 ulse eka te ndruar kaishin rebrase per 80.000 i garantuar ne dokumenta te gjitha serviset e kryera ska nevoj per as një investim per me shum informata kontaktoni ne nr : +37744656291Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Edon
Ferizaj
044656291
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »