SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet vw passat
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
31 Mars '16
Lloji :
Volkswagen Passat
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
250,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2003
ID e produktit :
117916
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
: Shes passat 1.9 tdi-DI Tkuqe. Vetura posedon: klimatronik , esp,abs,air bag, tempomat , pasqyret elektrike , cd radio, xhama para dhe mbas me nxemje , timoni me levizje posht lart , po ashtu edhe ulset me levizje sipas nevojes . E servisuar n gjendje perfekte ..

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Valon
Prishtinë
38649288724
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »