SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Sharan 1.9 1999
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
19 Mars '16
Lloji :
Volkswagen/VW Sharan
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
200,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
1999
ID e produktit :
117926
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet sharan 1.9 TDI 1999 pa asnje defekt me kontrollime te kryera me rregull i klimatizuar nuk eshte ne hipotek nuk ka rexhistrim i kthyer ne rks pres bleres serioz

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Islam
Prizren
044/049-416-276
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »