SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shes Pezho 307 HDI (Panoram) Ndrrim!
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
19 Mars '16
Lloji :
Peugeot 307
Ngjyra :
Argjendtë
Nr. i dyerve :
4
Kategoria :
Karavan
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
300,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2003
Ekstra :
ABS, CD Player, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Airbags
ID e produktit :
117940
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes Pezho 307 HDI (Panoram) Ndrrim!
Informata rreth publikuesit
Liridon
Fushë Kosovë
Fushë Kosovë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »