SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Golf 5 1.9 TDI DSG
Çmimi fillestar :
€7,300.00
Ju kurseni :
€500.00 (7% zbritje)
Çmimi :
€6,800.00 Çmimi rritet në €7,300.00 pas:
Kategoria :
Postuar :
11 Korrik '17
Lloji :
VW GOLF
Ngjyra :
Hirtë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Karavan
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
290,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2007
Ekstra :
ABS, Alarm, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Radio, Navigacion Satelitor, Airbags, Rregullues Klime, Sensor Parkingu
ID e produktit :
117945
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes Golf 5 1.9 TDI automatik DSG. Vetura eshte ne gjendje te rregullt me te gjitha serviset e kryera. Regjistrimi i pare ne RKS ne vitin 2015. I regjistruar deri me 17.03.2017. Vetura posedon edhe librin e servisit. Te interesuarit te kontaktojn ne: 044 677 992.
Informata rreth publikuesit
Ylli
Pristina
Pristina [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »