SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Golf 2
Çmimi :
€1,350.00
Kategoria :
Postuar :
21 Mars '16
Lloji :
Volkswagen Golf
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
200,000
Motori (kubik) :
1.60
Viti :
1992
ID e produktit :
117953
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet golf 2 1.6 disel interkoler ne gjendje te mire

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Zymer
Malishevë
044-638-796 viber +386-49-546-902
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »