SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Ford Fiesta
Çmimi :
€5,800.00
Kategoria :
Postuar :
20 Mars '16
Lloji :
Ford Fiesta
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
120,000
Motori (kubik) :
1.40
Viti :
2010
ID e produktit :
117983
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ford fiesta 2010 , 1.4 diesel
Me tabela te huaja

049705825
Informata rreth publikuesit
Visar
Vitina
049705825
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »