SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
korpe per eskavator vet pastruse
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
20 Mars '16
Lloji :
Man
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
10
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2010
ID e produktit :
118002
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
korpe vet pastruse per eskavator 30 cm e gjanë

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Ssmajl
Klina
044/049-275-462
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »