SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shes mercedes benz e class 220
Çmimi :
€6,200.00
Kategoria :
Postuar :
20 Mars '16
Lloji :
Mercedes-Benz
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
251,898
Motori (kubik) :
2.20
Viti :
2003
ID e produktit :
118007
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
SHITET MERCEDES-BENZ E CLASS 220CDI- SERIA -SPORT EDITION" -VITI PRODHIMIT 2003 - KONSUMI PER 100KM NE RUG TE GJAT 6 (LITRA ) KONSUMI BRENDA PER BRENDA QYTETI 8 (LITRA) ME PROVE -251198 Km ORIGJINALE ME LIBER SHERBIMI, - Kambio AUTOMATIKE -TIPRONIC, limit shpejtesie -Klima DIGITALE - BIZONE, -BAXHA XHAMI -NAVIGATOR-CD ROM- RADIO FM/AM -MERCEDES-BENZ TELEFON NOKIA BIZNESI -SEDILET KOMANDIM ME BUTONA -SENSORE PARKIMI ( PARA & MBRAPA) -SENSORE SHIU -PAKETA CHROME OUTSIDE( INOKSE JASHTE MAKINES) -BORD KOMPJUTER -FENERE ME XENON ORIGJINAL& FENERE MJEGULL PE AVANGARDI 2008 -Paketa SPORT -4 Xhama elektrikë( para dhe mbrapa elektrikë), -Pasqyra elektrike dhe anti verbuese +me komandim elektrik, Sediljet e shoferit me lartësi Elektrike,gjithasgtu dhe e posagjerit - Airbag(SRS), ABS, ESP( Sistem kundra rrëshqitjes) -Timon hidraulik, ME ULJE &NGRITJE SIPAS DESHIRES -Mbyllje qëndrore me pult + Çelësa me Chip,( CELES CHROMATO) - Gomë reservë+ Kriko mekanik+ Çelës gome(Xhirogome), E mirëmbajtur si brënda edhe jashtë, - Disqe alumini 17 inches te Markes ``MB- TE REJA ``, Goma michelin të sapovendosura (90%) per 4 Stinet - Gjendje Teknike, Mekanike, Estetike, dhe Motor perfekt me konsum shumë të ulet, Dokumenta te rregullta dhe sapo prera- TARGA- TAKSA DHE SIGURACION Informacion... makina e sapo ardhur nga ItaliaI as nje muaj plotesish e sjell nga vet personi------ CMIMI 6200 € I DISKUTUESHEM MOS TELEFONONI SA PER XHIRO KOT PA LIDHJE. Spespe makina eshte kjo qe shihni ne fotooo

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Endri
Bologna, Italy
00355696669006
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »