SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Vinq me qira
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
20 Mars '16
Lloji :
Avia D100
Marshi :
Tiptronik
Karburanti :
Elektrik
Kilometrazha :
150,000
Motori (kubik) :
2000.00
Viti :
2000
ID e produktit :
118015
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Jepet vinçi me qira ne gjendje të rregullt ️,dokumentacioni i nevojshem, montmin plus demontim , lartsia per ndertesa mbi 10 kat , çmimi sipas marrëveshjes.Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Berat
+37744220140
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »