SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
opel zafira
Çmimi :
€2,500.00
Kategoria :
Postuar :
20 Mars '16
Lloji :
Opel Zafira
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
200,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2001
ID e produktit :
118032
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes opel zafira 2.0 esht ne gjendje shum te mir viti prodhimit 2001 esht i pa doganuar

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Patriot
044216036
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »