SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Golf 4 1.9 TDI (i) t'Kuqe
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
2 Prill '16
Lloji :
Volkswagen/VW Golf
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
240,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2002
ID e produktit :
118043
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Golf 4 1.9 TDI me (i) te kuqe 74 Kw ,Highline Model Extraa ,vetura eshte ne gjendje te rregullt teknike , posedon :Klimatronik,Abs,Tempomat,Karrikat me Nxemje, Gomat e Mira, Disqet me Ftofje dy Part edhe para dhe mbrapa,Radio Extra ,Me servise te kryera ska nevoj per asnje Cent Invesitm !!! Xhamat me Folia 35 % . Posedoj regjistrim deri me date 02.11.2016 ,Hargjimet e Vogla. Nr kontakt Viber +37745372562.Cmimi sipas marrveshjes.Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Samir
+37745372562
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »