SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Seat ibiza
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
20 Mars '16
Lloji :
Seat Ibiza
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
160,000
Motori (kubik) :
1.40
Viti :
2004
ID e produktit :
118051
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Seati ibiza eshte perfekt dhe i rujtem por pronari jeton jasht vendit dhe nuk e shfrytzon per ket edhe do e shet

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Dani
Düsseldorf, Germany
+37744382311
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »