SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Seat Ibiza
Çmimi :
€2,600.00
Kategoria :
Postuar :
21 Mars '16
Lloji :
Seat Ibiza
Ngjyra :
Kuqe
Nr. i dyerve :
2
Kategoria :
Sport
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
20,000
Motori (kubik) :
1.80
Viti :
2000
Ekstra :
ABS, Alarm, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Karrige me Ngrohje, Hidraulik, Radio, Xham Dielli, Airbags, Rregullues Klime, Karrige Elektrike, Dritare Ngjyrosura
ID e produktit :
118052
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes Seat Ibiza 1.8 20V shum i ruajten me Klim Centrall Abes Hidrualik Regjistrim ka deri me 07-08-2016 Te Gjitha Serviset e Kryera me Fellne 16 Gomat e Reja Hargjimet i ka shum Te vogla
Informata rreth publikuesit
Afrim
Klinë
044254385
Rixhev [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »