SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
VW Golf V 1.9 TDI i doganuar
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
1 Shtator '16
Lloji :
Volkswagen Golf
Ngjyra :
Kaltër
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
203,555
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2005
ID e produktit :
118067
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet vetura VW Golf 5 me motor 1.9 TDI viti i prodhimit 2005 i sapo ardhur nga Gjermania.
Vetura eshte e doganuar dhe ne gjendje shume te mire teknike dhe vizuele.
Posedon: Klime, Ulset me nxemje, Airbag, ABS, ESP, CD Player, Dritare dhe pasqyre elektrike ETJ.

Gjendemi ne fshatin Vragoli komuna e Fushë Kosovës ne magjistralen Prishtinë-Pejë, ngjitur me pumpen Al Petrol.

Nr.TEL: 049 605 700
Informata rreth publikuesit
Granit
Prishtinë
044501784
Vragoli [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »