SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Renault thalia 1.4i
Çmimi :
€2,500.00
Kategoria :
Postuar :
21 Mars '16
Lloji :
Renault Tjetër
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
145,000
Motori (kubik) :
1.40
Viti :
2002
ID e produktit :
118070
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
shittet renault thalia 1.4i ne gjendje perfekte ka rigjistrim deri mujin e 9 . vetura asht per ndonje marakli edhe ka shum shpenximet e vogla pres bleres serioz ju flm per kintakt 049300661 po ashtu edhe ne whatss aap mundemi mu kontaktu flm

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Ai
Lugano, Switzerland
049300661
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »