SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Fiat Doblo
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
21 Mars '16
Lloji :
Fiat Doblo
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
167
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2005
ID e produktit :
118076
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes Fiat doblo 1.9 Dizell km 167.000 viti 2005 i sapo ardhur nga shteti i Austris te gjitha serviset e bera me rregull per me shum na kontaktoni ne nr e telefonit

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
"Mai-Group" Shpk
Gjakovë
37744442434
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »