SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
bmw
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
21 Mars '16
Lloji :
BMW X3
Ngjyra :
Zezë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
4X4
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
250
Motori (kubik) :
3.00
Viti :
2004
Ekstra :
ABS, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Radio, Navigacion Satelitor, Airbags, Child Locks, Rregullues Klime, DVD Player, Sensor Parkingu, Spoiler, Dritare Ngjyrosura
ID e produktit :
118085
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
shes bmw x3 siq eshte ne foto
edhe fulle
Informata rreth publikuesit
d.p.t''emsy''
Gjilan
044279763
Gjilan [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »