SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Mercedes E 320 Cdi 4 Matic Avantgarde
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
23 Janar '17
Lloji :
Mercedes E 320
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
170,000
Motori (kubik) :
3000.00
Viti :
2007
ID e produktit :
118088
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Mercedes E 320 Cdi 4 Matic...
V motor 3.0 litra 224 Ps...
Ngjyra kalter perl effekt metalike...
Avantgarde allroad paket...
Xhama elektrike...
Pasqyre elektrike...
Tempomat...
Drira Xenon bixenon ....
Drita te kthesave...
Timon lekure me komanda...
Abs-Asr-Esp-8 x airbag...
Navigation comand...
Dvd -Cd-Mp3-Radio....
Bluetoth per telefon....
Automatic...
Ulese gjysem lekure...
Ulese elektrike..
Alu felne Oz Tuning 17 zoll...
Senzora parkingu para dhe mbrapa....
Senzor i shiut ...
Senzor i dritave...
Servis i motorit komplet me 170 000 km ....
Servis i menjaqit komplet me 170 000 km....

I doganuar dhe regjistruar 02.2016...
Kontakt - 049 149 184 viber
Informata rreth publikuesit
Bujar
Prizren
049/044 149 184
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »