SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
opel cors 1.3 e zez manual
Çmimi :
€4,500.00
Kategoria :
Postuar :
21 Mars '16
Lloji :
Opel Corsa
Ngjyra :
Zezë
Nr. i dyerve :
4
Kategoria :
Sport
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
13,800
Motori (kubik) :
1.30
Viti :
2007
Ekstra :
ABS, CD Player, Xhama Elektrikë, Karrige me Ngrohje, Hidraulik, Xham Dielli, Airbags, Rregullues Klime
ID e produktit :
118092
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
opel cors 1.3 CDTI e zez manual
Informata rreth publikuesit
zehraneziri
Vranjevc [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »