SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shes veturen Passat 1.9 TDI
Çmimi :
€4,000.00
Kategoria :
Postuar :
21 Mars '16
Lloji :
VW PASSAT
Ngjyra :
Argjendtë
Nr. i dyerve :
4
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
217,000
Viti :
2000
Ekstra :
ABS, Pasqyra Elektrike, Hidraulik, Radio, Rregullues Klime
ID e produktit :
118093
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shese veturen passat 1.9 TDI (me dy te kuqe),me 6 shpejtesi ,me 217.000 km te garantura me liber servisi ,me evidence sistematike nga serviset e autorizuara .
Vetura eshte ne gjendje te shkelqyere optike dhe teknike ,regjistrim ka deri ne tetore 2016.
Posedon + gomat e dimrite rrezerve komplete .
Vetura eshte per merakli. kONTAKTI; 044 169 295
Informata rreth publikuesit
dsylejmani
Prishtinë
044 169 295
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »