SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Golf 5 gt-tdi 170ps/DSG
Çmimi :
€6,700.00
Kategoria :
Postuar :
26 Mars '16
Lloji :
Volkswagen/VW Golf
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
230
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2008
ID e produktit :
118096
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
I PADOGANUAR Golf GT 2.0 TDI 16W 125KW-173PS Fabrikisht matorrin sportline, esht automatik-tiptronik DSG ne gjendje shum tmire teknike dhe optike,esht i ardhur nga zvicrra qe dy jave per her tpar ne kosove . ka 230mij km tkaluara me liber servisi nga ch qdo her i mirembajtur serviset me kohe,..fellne 17coll vw me 4par goma m+s tposa vendosura,amortizim kon sport,timonin multifunksional me pulla dhe shpejtsi F1,touch navi ,mp3,dvd,bloetooth lidhje telefonike,cd-6,karrigat isofix sport me ajer, gjithqka fabrikisht ipa modifikuar ....NR CONTACT: 049257471 / 045469968

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Visar
Skënderaj
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »