SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Golf 4 - 1.6 Benzin
Çmimi :
€4,500.00
Kategoria :
Postuar :
28 Mars '16
Lloji :
Volkswagen/VW Golf
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
94
Motori (kubik) :
1.60
Viti :
2000
ID e produktit :
118104
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet golf 4 - 1.6 benzin viti 2000 kilometrashi 94.000 me liber te servisit ka edhe 1 vit regjistrim servisini ber eshte shum i ruajtur Nr 045-559-606 viber +37745559606

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Gemb
Tetovë, Tetovo, Macedonia
045-559-606
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »