SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Audi A4 2001
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
21 Mars '16
Lloji :
Audi
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
300,000
Motori (kubik) :
2.50
Viti :
2001
ID e produktit :
118126
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Audi A4 2.5 2001

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Sokol
Prizren
049/128511
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »