SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Opel Zafira
Çmimi :
€2,000.00
Kategoria :
Postuar :
23 Mars '16
Lloji :
Opel Zafira
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
160,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2001
ID e produktit :
118134
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes Zafira 2.0 dizell,eardhur nga Austria,pa dogan,vetura eshte ne gjendje te rregullt teknike sidhe optike,posedon klim,xhama tronik,abs,AC-klim,7 ulse,goma te rreja te dimrrit ,full ekstra siq shihet edhe ne foto,vetura gjindet ne Rahovec,pres blerres serioz. Viber kontakti +377 44 548-219 Ndrim me caddy

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Ensar
Prizren
044548219
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »