SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ww bora 2.0
Çmimi :
€5,000.00
Kategoria :
Postuar :
23 Mars '16
Lloji :
Volkswagen Bora
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
15,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2002
ID e produktit :
118137
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet ww bora 2.0 manual benzins kerri osht ne gjendje te rregullt me servise te bëra pres bleres seriozPostuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Toti
Zürich, Switzerland
044464997
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »