SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Audi A4 2009 2.00Diesel
Çmimi :
€14,500.00
Kategoria :
Postuar :
4 Tetor '16
Lloji :
Audi A4
Ngjyra :
Zezë
Nr. i dyerve :
4
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
160,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2009
Ekstra :
ABS, Alarm, Immobiliser, Rrota Aliazhi, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Karrige me Ngrohje, Hidraulik, Radio, Navigacion Satelitor, Xham Dielli, Airbags, Child Locks, Rregullues Klime, Cruise Control, DVD Player, Shufra Kulmi, Karrige Elektrike, Sensor Parkingu, Spoiler, Gjurmues, Dritare Ngjyrosura
ID e produktit :
118144
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
shitet audi A4 viti 2009 ne fund. vetura esht shum e rujtun dhe i ka te gjitha servisat e kryera ne kohe te rregullt , vetura ka vetem nje pronar ne Rks dhe dokumente dhe km te garantume. per ma shum kontaktoni , nuk baj ndrrim
Informata rreth publikuesit
Flakon
Ferizaj
+37744333008
Brezovica [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »