SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Mercedes Ml 320 URGJENT
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
16 Maj '16
Lloji :
Mercedes-Benz ML
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
175,000
Motori (kubik) :
3.20
Viti :
2000
Ekstra :
ABS, Alarm, Immobiliser, Rrota Aliazhi, CD Player, Mbyllje Qendrore, Xhama Elektrikë, Karrige me Ngrohje, Hidraulik, Radio, Navigacion Satelitor, Xham Dielli, Airbags, Child Locks, Rregullues Klime, Cruise Control, DVD Player, Shufra Kulmi, Karrige Elektrike, Sensor Parkingu, Spoiler, Gjurmues, Dritare Ngjyrosura
ID e produktit :
118167
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
MERCEDES ML 320
SHES VETUREN NE GJENDJE SHUM TE MIR TEKNIKE
VETURA OOSHT TIP TIP PODEDON
KLIM NAVI KARRIKAT ELEKTORONIKE
KOMFORNIN LEKUR TE ZEZ
ALOFELGA TE BUKURA ME NJE FJAL FULL EXTRA

VETURA OSHT E QLAJMRUAR PER ME SHUM KONTAKTONI
NE VIBER +38649598799Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Arti
Pejë
049598799
Pejë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »