SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitje e Kamionetes.Viti i prodhiit 2002.Km 159000. 90PS.Di
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
22 Mars '16
ID e produktit :
118169
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitje e Kamionetes.

Viti i prodhiit 2002.

Km 159000. 90PS.

Diesel.

Per informata lajmrohuni ne:

Tel/ 045-263953

044-324313

Viber: 00436644861900
Informata rreth publikuesit
Bajram
Bagram, Afghanistan
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »