SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Daewoo Lanos 1.5 viti prodhimit 2000
Çmimi :
€1,050.00
Kategoria :
Postuar :
21 Mars '16
Lloji :
Daewoo Lanos
Ngjyra :
Kaltër
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
133,000
Motori (kubik) :
1500.00
Viti :
2000
Ekstra :
Alarm, Mbyllje Qendrore, Xhama Elektrikë, Radio, Airbags, Child Locks
ID e produktit :
118171
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Daewoo Lanos Viti prodhimit 2000, Kubikazhe 1.5 benzinë. 86 Kuajfuqi Kilometra te kaluara 133,000km Ne foto vetura posedon 4 goma te dimrit, Poashtu ua jap me kete çmim 4 goma tjera SAVA qe I kam blere vitin e kaluar. - Nuk ka denim. - Nuk ka aksidente. - Regjistrim te skaduar.
Informata rreth publikuesit
daewoo
Prishtinë
049434241
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »