SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
BMW 320 TD E46 Anglez
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
25 Shtator '13
ID e produktit :
11818
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet BMW 320 Dizel Ngjyr E zez MAT me klim, Fellna etj ne gjendje te rregullt. Per me shum info Thirr 045371124 Qimimi 2500 Ideale per pjes
Informata rreth publikuesit
sead
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »