SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shes Renault Scenic
Çmimi :
€3,600.00
Kategoria :
Postuar :
31 Mars '16
Lloji :
Renault Grand Scenic
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
120,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2007
ID e produktit :
118247
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes renault scenic 1.9 dizell,viti prodhimit 2007,ne gjendje te mire teknike sidhe optike,i ardhun nga Zvicra,kilometra te garantuara,servis i krryer,goma te dimrrit te reja-SAVA,full opcion,xhamatronik,klimatronik,ABS,ESP,ASR/AIRBAG etj.. Ekstra veture me shpenzime te ulta,vetura gjindet ne Rahovec,pres blerres serioz VIBER +37744548219

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Ensar
Prizren
044548219
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »