SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
ushit
Çmimi :
€4,200.00
Kategoria :
Postuar :
10 Prill '16
Lloji :
Mercedes 220
Ngjyra :
Kaltër
Nr. i dyerve :
5
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
301,000
Motori (kubik) :
2.20
Viti :
1998
Ekstra :
ABS, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Radio, Xham Dielli, Airbags, Rregullues Klime
ID e produktit :
118253
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
shes mercedes 220 cdi regjistrim deri 02.02.2017 ne gjendje te rregullt
vetura posedon
abs
centrall
klim
airbeg etj
Informata rreth publikuesit
Dervisholli
+37745872987
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »