SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
pasati isapo ardhen nga gjermonia TDI DIZELL 1.9
Çmimi :
€2,900.00
Kategoria :
Postuar :
22 Mars '16
Lloji :
Volkswagen Passat
Ngjyra :
Bardhë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Karavan
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
230
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2002
Ekstra :
ABS, Alarm, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Radio, Navigacion Satelitor, Airbags, Rregullues Klime, Shufra Kulmi
ID e produktit :
118272
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
pasati isapo ardhen nga gjermonia
ka klim AC
NOVI TE MADH
ESP
ABS
ASR
ALAREM
GOMA TE REJA
ME I TE KUQE 74 KW
SHUM NE GJENDJE TE MIR
+377 45 866 673
Informata rreth publikuesit
autosalloni
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »