SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
golf 2
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
22 Mars '16
ID e produktit :
118278
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
golf2 motorr gjendje perfekte 1.6 dizell i thjeshtt

XHamat me rrym ,hidrolik central

me rigjistrim te skaduar Ndrrim i munshum
Informata rreth publikuesit
Fisnik
Zürich, Switzerland
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »