SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Seat Toledo 2.0 TDI,
Çmimi :
€6,190.00
Kategoria :
Postuar :
2 Shtator '16
Lloji :
Seat Toledo
Ngjyra :
Zezë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
192,331
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2005
Ekstra :
ABS, Alarm, Rrota Aliazhi, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Karrige me Ngrohje, Hidraulik, Radio, Airbags, Rregullues Klime, Sensor Parkingu
ID e produktit :
118285
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Seat Toledo 2.0 TDI, 140 PS Viti i prodhimit 2005.I Doganuar , importuar nga zvicrra, Ka te kaluara 192331 KM me garancion, me liber te servisit..

Opcionet – Klimatronik, Senzora Shiu,Senzora parkingu Tempomat, Bluetoth, Kontroll stabiliteti (ABS, ESP), Ulset Sport, Dritaret elektronike, kotroll Tractioni, Airbag, Airbag per te gjithe pasagjeret, Dritaret me hapje Elektronike, Mbyllje qendrore me teledirigjim,Timon hidraulik,etj.

Cmimi :6190 Euro kurse me ndrrim 7300 Euro
Informata me te hollesishme Tel. 044116869, 049116869

Te gjitha Veturat tona jan te importuara nga Zvicrra dhe kan garancion ne Kilometrat e kaluara... Mendo ndryshimin, Mendo Auto JONI. Facebook ; www.facebook.com/AutosallonJONI/photos_albums_albums 
Informata rreth publikuesit
Auto Salloni Joni
Ferizaj
044 116869
Rr. Driton Islami [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »