SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
SHITET BMW 320 FULL EXTRA
Çmimi :
€5,200.00
Kategoria :
Postuar :
23 Mars '16
Lloji :
BMW 320D
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
240,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2000
ID e produktit :
118294
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet bmw 320 dizel ne gjendje shum te mir pronari i par ne kosov qe 2 vite posedon: fellne. bbs. senzora. lëkur brenda etj.pres blers serioz.

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Arton
Berlin, Germany
045200612
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »