SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Golf 2
Çmimi :
€999.00
Kategoria :
Postuar :
23 Mars '16
Lloji :
Volkswagen Golf
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
170,000
Motori (kubik) :
1.80
Viti :
1991
ID e produktit :
118301
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes golf 2 super i shpejtëxhama colorvetullmusic pioner goma aliazhibenzin 1.8bleres serioz pres

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
leotrim
Gjakovë
044809371
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »