SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shes veturen
Çmimi :
€1,920.00
Kategoria :
Postuar :
23 Mars '16
Lloji :
Fiat Punto
Ngjyra :
Gjelbër
Nr. i dyerve :
3
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
20,000
Motori (kubik) :
1.20
Viti :
2000
Ekstra :
CD Player, Mbyllje Qendrore, Xhama Elektrikë, Radio, Airbags, Rregullues Klime
ID e produktit :
118338
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Fiat punto 1.2 Benzin, Vetura eshte shume ekonomike dhe ne gjendje teknike dhe optike shume te mire, Vetura posedon keto funksione :
Air Bag
Mbyllje qendrore (Central)
Klim Funksionale
Timon Servo me levizje.
Opsionin City per levizje te timon me te leht
Gjamat e vetures myllja dhe hapja ne menyre elektronike.

Vetura shpenzon shume pak dhe ka regjistrim deri ne muajin e 12 te 2016 vetura nuk është ne hipotek dhe perkthimi mund te behet menjher.
Informata rreth publikuesit
Arbnor
049-580-043
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »