SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
shitet Golf 5 2.0 tdi GT 2008
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
23 Mars '16
Lloji :
VW GOLF
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
190,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2008
ID e produktit :
118343
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Golf 5 2.0 tdi GT 2008 doganen e paguar ne gjendje shum te mir

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
gani
Gjilan
049268420
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »