SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
shitet bmw 320 d 2006
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
23 Mars '16
Lloji :
BMW 320D
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
200,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2006
ID e produktit :
118352
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
shitet bmw 320 d 2006 ni vjet rexhistrim guma te reja fellne klima tronik senzora me liber te servisit 049 268 420

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
gani
Gjilan
049268420
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »