SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
SHARAN 2008
Çmimi :
€4,200.00
Kategoria :
Postuar :
23 Mars '16
Lloji :
Volkswagen Sharan
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
148,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2008
ID e produktit :
118371
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Tauran 2008 7ulse

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Burim
Prizren
044 37 37 09 049 206 006
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »