SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Audi A4 viti 2006 dizel 2.0 TDI Automatik
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Sot 11:15
Lloji :
Audi A4
Ngjyra :
Zezë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Karavan
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
248,000
Motori (kubik) :
1968.00
Viti :
2006
Ekstra :
ABS, Alarm, Rrota Aliazhi, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Karrige me Ngrohje, Hidraulik, Radio, Airbags, Rregullues Klime, DVD Player, Karrige Elektrike, Sensor Parkingu
ID e produktit :
118392
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
shes Audi A4 viti i prodhimit 2006 dizel 2.0 TDI posedon : , klim tronik , tempomat , bordkompjuter , dirigjuse ne vollan , karriga me lekur , karriga me nxemje , gjama elektronik , pasqyre elektronike ,fellne te aluminit, gjoma te reja te dimrit , drita xenon , senzor parkimi , kilometrat me garancion 252000 me liber te servisit , i ardhur nga Belgjika me dogan te paguar . per me shum mund te shikoni ne foto dhe te na kontaktoni ne 044269000

Gjendemi ne vushtrri auto salloni BONISI dhe mund te na kontaktoni qdo dit nga ora 08 : 00 deri 20:00 h
Informata rreth publikuesit
Auto salloni BONISI
Vushtrri
044269000
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »