SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet peugeot 206
Çmimi :
€4,300.00
Kategoria :
Postuar :
26 Mars '16
Lloji :
Peugeot 206
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
190,000
Motori (kubik) :
1.40
Viti :
2008
ID e produktit :
118404
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
PeugeotPostuar nëpërmjet celularit. Klim. Karrika me nxemje .1 vit regjistrim 2008 . 1.4 diesel .xenon.shpenzimet shum te vogla
Informata rreth publikuesit
Kreshnik
Prishtinë
049889490
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »