SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Škoda 1.9 2006
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
19 Prill '16
Lloji :
Skoda Octavia
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
152,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2006
ID e produktit :
118416
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Skoda 1.9 diesel me tabela te filandes 2006 automatik DSG full extraPostuar nëpërmjet celularit.

044 193 016
Informata rreth publikuesit
Berat
Dubai, United Arab Emirates
044 193 016 (viber 049 554321)
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »