SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Skania Irizar viti 2003
Çmimi :
€29,900.00
Kategoria :
Postuar :
23 Mars '16
Ngjyra :
Kaltër
Nr. i dyerve :
2
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
200,000
Viti :
2003
Ekstra :
ABS, CD Player, Pasqyra Elektrike, Radio, Airbags, DVD Player
ID e produktit :
118417
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Skania Irizar viti 2003 i regjistrum deri ne fund 2016,
krejt gomat e reja, klim vebasto dy tv tapografi i bazdarum ni vit,
63+1 ulse, Seria Euro 3
29900 Euro

Arsim/Bujanovc

+38162343005/Viber/Whatsapp
Informata rreth publikuesit
F
Bujanoc [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »