SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Setra 3 2003
Çmimi :
€29,900.00
Kategoria :
Postuar :
23 Mars '16
Ngjyra :
Ari
Nr. i dyerve :
3
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
200,000
Viti :
2003
Ekstra :
ABS, CD Player, Mbyllje Qendrore, Hidraulik, Radio, Airbags, Rregullues Klime, DVD Player
ID e produktit :
118418
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Setra 3 viti 2003 i ka 63+1 ulse,
goma te reja, klim vebasto regjistrim deri ne fund 2016
ne gjendje te rregullt me regjistrim bujanovc
Seria Euro 3
29900 Euro
Arsim/Bujanovc
+38162343005/Viber Whatsapp
Informata rreth publikuesit
F
Bujanovc [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »